Іт Рекрутингові Послуги В Києві

Компанія «ТЕАМ» займається автоматизацією бізнес-процесів підприємств під ключ, починаючи з 1997 року, більше 20 років. Якщо Вам потрібен хороший PHP розробник або будь-який інший співробітник, звертайтеся до компанії Job Advice Agency. За цей час ви закрили 9 вакансій для нас. Мені дуже подобається, що ви розумієте, які кандидати нам потрібні, ви завжди відкриті до діалогу, оперативно реагуєте на всі питання і пропозиції. Наші послуги включають дослідження заробітної плати, тенденцій та потенціалу ринку праці в ІТ-індустрії.

Підбір IT спеціалістів

Адже кожен вдалий найм для нас – +1 в карму. Робота з підбору персоналу ведеться до того часу, поки замовник залишиться задоволений. Йому пропонується одразу кілька відповідних за всіма параметрами кандидатів, з якими він може провести співбесіду та обрати того, хто йому більше сподобається. Реформування класифікатора спеціальностей запропонувало Міністерство економічного розвитку. Відзначимо, що розробники врахували українську специфіку. Міністерство і Комітет цифрової трансформації розробили проєкт реєстру класифікацій IT-професій і спеціальностей для діджитал-маркетингу.

It Рекрутингова Агенція Job Advice

Для деяких видів курсів готові запропонувати молодих спеціалістів, які мають величезне бажання викладати. Такі тренери підходять для навчання новачків, для опанування різних IT-професій з нуля. Підбираємо фахівців з досвідом роботи не менше трьох років. Під час знайомства з кандидатами обов’язково цікавимося, в яких компаніях та над якими проектами вони працювали, звертаємо увагу на їх досвід, знання, навички, ораторські здібності. IT-рекрутмент – один з найбільш важливих напрямів роботи агентства Global Staff.

Як правило, досвідчені фахівці в галузі інформаційних технологій не шукають роботу, багато хто з них віддає перевагу працевлаштуванню за кордоном. Їх складно зацікавити гідною оплатою праці, таких працівників більше мотивують цікаві проекти, додаткові бонуси. Крім того, творчі Annual Conference 2018 WizardsDev особистості висувають підвищені вимоги до роботодавців. Рекрутинг ведуть діючі ІТ-спеціалісти, які провели не одну співбесіду та знають нюанси підбору кваліфікованих кадрів в ІТ. Таким чином з нами ви повністю застраховані під помилок рекрутерів з відсутнім досвідом в ІТ.

Послуги

Працюємо з EvoTalents більше року, кожна вакансія була успішно закрита. У команди – високі стандарти комунікації, що велика рідкість в рекрутинговому сервісі. Можу сміливо рекомендувати EvoTalents як надійних партнерів. Ми допомагаємо вам створити базу кандидатів, яких немає у LinkedIn, використовуючи ефективні інструменти сорсингу. Підготуємо угоду, що підходить вашій юр.

Подібно аналізу кандидатів, ми також проводимо аналіз роботодавців і підприємців, аби ви змогли уникнути майбутнього розчарування, обману чи шахрайства. Ми зберемо усі відгуки про компанію роботодавця та оцінимо її. Напишемо або навчимо як написати переконливого супровідного листа, який справить враження та зацікавить роботодавця, а вам гарантуватиме запрошення на співбесіду. Створіть планові опитування працівників для моніторингу поточного стану команди, аналізу залученості та задоволеності. Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило сучасний класифікатор IT-спеціальностей. Наразі перелік налічує 76 пунктів, але розробники кажуть, що він буде поповнюватися.

Релевантність Пошуку

Так, при працевлаштуванні співробітників роботодавці змушені підбирати під представників сфери IT та фахівців із діджитал-маркетингу давно неактуальні та невідповідні назви посад. У EvoTalents – тільки ті, хто закоханий в рекрутинг. Дівчата розуміють специфіку складних вакансій і пропонують кандидатів, враховуючи не тільки технічні вимоги, але і особистісні якості. З таким підходом, шанси знайти потрібну людину набагато вище. Щотижня ви отримуєте звіт про виконану рекрутером роботу на кожному етапі – від початку роботи до закриття вакансії.

  • RPO – це повний або частковий аутсорсинг рекрутингу вашої компанії.
  • Ви отримаєте надійних спеців, які не підведуть.
  • 40% наших клієнтів працюють з нами більше 3 років та довіряють в середньому 6-10 вакансій в рік.
  • Ми допомагаємо вам створити базу кандидатів, яких немає у LinkedIn, використовуючи ефективні інструменти сорсингу.
  • Команда компанії з підбору персоналу Global Staff допоможе знайти найкращих фахівців.

Події Дізнавайтеся першими про важливі вебінари та зустрічі у світі HR та рекрутинга. Індивідуальні розробки під особливості діяльності підприємства. Рекрутери просять зняти невеликий ролик з презентацією себе як професіонала.

Рекрутинг Персоналу It Рекрутинг

Ми також консультуємо компанії щодо підбору персоналу та управління персоналом (за запитом). Перебуваєте в пошуку викладача для офлайн-курсів в галузі інформаційних технологій, спікера для онлайн-семінару? У вашій школі, агентстві немає працівників, що займаються підбором фахівців з навчання? Хочете провести навчальний захід в офісі, але не знаєте, кого з тренерів краще запросити? Замовте послугу з підбору викладача IT в агентстві Global Staff. Знаходимося в Києві, працюємо з клієнтами по всій Україні.

Підготуємо До Співбесіди

EvoTalents зекономили час роботи клієнта, взявши на себе задачі з рекрутменту. Їхні робочі процеси ефективні, і вони задовольнили потреби клієнта, роблячи лише те, що необхідно і цінно. Команда використовувала електронну пошту, календарі та мессенджери, щоб залишатися на зв’язку. Ми своєчасно даємо зворотний зв’язок і піклуємося про позитивний досвід кандидата. Довіривши підбір персоналу нам, ви можете бути впевненими у своєму позитивниму іміджі серед кандидатів.

Особі (угода з надання послуг, з обробки баз даних). Співпрацюючи з Job Advice Agency, ви зможете розраховувати на нашу підтримку в період вибухового зростання, а не витрачати час на пошук надійних підрядників. Ми донесемо https://wizardsdev.com/ цінності вашої компанії до кандидатів. Працюючи з багатьма IT компаніями, ми зможемо виділити ваші конкурентні переваги як роботодавця. Які успішно працюють за техзавданнями й вміють складати їх для підрядників.

RPO – це повний або частковий аутсорсинг рекрутингу вашої компанії. Також можливий варіант аутстафінгу, коли зовнішнього (нашого) рекрутера повністю «вводять» у внутрішню команду рекрутингу на проєктній основі. Наша рекрутингова агенція спеціалізується на сорсингу. Так ми знаходимо IT-спеціалістів, яких немає в LinkedIn. Ми знаємо, як і де знайти викладача для IT-курсів, спікера для вебінару, готові допомогти в цьому й вам. Ми використовуємо власну ATS-систему (Applicant Tracking System, Система пошуку кандидатів), яка виконує пошук по більше ніж 100 джерелам, включаючи різні онлайн-бази та регіони.

Share Love

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp